Вибір постачальника електроенергії в Україні

Зовсім недавно, а точніше з середини 2019 року в Україні була запроваджена нова модель оптового ринку електроенергії. Зміни були затверджені на державному рівні, а відтак регулюються законом України «Про ринок електричної енергії». Відтепер кожен українець в праві вільно обирати собі контрагента задля забезпечення права споживання електроенергії. Нині ринок поділено між оптовиками і державною установою Обленерго. Доречі останні до внесення змін вважались монополістами, а відтак втратили такі повноваження. Зараз на ринку окрім них з’явились інші гравці, які так само пропонують споживачам купувати у них електроенергію задля власного користування.

До обрання нового партнера-постачальника, споживач повинен підійти з усією відповідальністю. Інакше тоді гра не коштуватиме ні суті, ні вигоди. Перш за все, потрібно перевірити компанію на наявність у неї відповідних дозвільних документів для безперебійної діяльності. Постачальник повинен мати бездоганну репутацію, вигідні умови підключення, різноманітні додаткові сервіси для обслуговування клієнтів, та інше. На жаль, зараз утворюється дуже багато фейкових установ, бажаючих підзаробити за рахунок споживача. Тому ретельний аналіз та мониторинг діяльності нового бізнес-партнера це обов’язковий етап для споживача, перед підписанням угоди.

Зараз дуже багато позитивних відгуків отримує постачальник електроенергії Мегатрейдинг https://megatrading.com.ua/. На всьому українському ринку, ця компанія лідирує серед багатьох інших постачальників, адже перш за все вона гарантує прозорі умови постачання електричної енергії для різних категорій населення. Мегатрейдинг пропонує кожному споживачу:

  • Прозорість;
  • Клієнтоорієнтованість;
  • Бездоганну репутацію;
  • Надійність;
  • Енергетичну стабільність в постачанні електроенергії;
  • Безперебійну роботу;
  • Удосконалене і сучасне обслуговування споживачів у цифровому форматі.

Вся документація та дозволи на діяльність компанії Мегатрейдинг знаходиться у вільному доступі на сайті НКРЕП. Окрім того, інформація періодично провіряється, а всі зміни і новини актуалізуються. Серед партнерів команди Мегатрейдингу є відомі компанії: United Energy, Electro Resource, Winner Automotive та інші. Це говорить про значний репутаційний фактор та велику географію діяльності компанії. Ще однією перевагою для споживача є наявність чітких і прозорих умов постачання електроенергії. Кожним громадянинином, обравшого Мегатрейдинг опікується особистий менеджер, які і вирішує з ним всі питання.

Отже, враховуючи всі плюси, можна з впевненістю сказати, что Мегатрейдинг надійний і прозорий постачальник.

GK-centr

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + four =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand:


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0